| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

source, chápu tvůj postoj a rozumím tomu, jak to myslíš, ale fakt dcerku nijak emocionálně strádat nenechávám :-)
samozřejmě ji miluju a své city dávám najevo, označení hysterka asi vnímám jinak než ty a nenašla jsem jiné, které by lépe sedlo (krátce) na její chování, má prostě velmi silný cit pro drama, ráda předvádí "vypjaté" emoce, s úspěchem používá "ženské zbraně", umí s lidmi manipulovat, není jí cizí ani citové vydírání, na jejím chování je kolikrát jasně vidět ten chladný kalkul, kdy přesně odměří tu správnou dávku slziček či úsměvů, sebe sama vnímá jako střed světa a všichni ostatní jsou jen její kompars (a vážně to není jen věkem)... kolikrát, když ji vidím v akci, nevěřila bych, že se takhle může chovat pětiletá holčička, je v tom kus dospělého...
jak říkám, zároveň je to zářivé a sladké sluníčko, ale prostě mi tahle její stránka nahání strach, asi jsem divná, ale prostě bych chtěla, aby z mých dětí vyrostli přímí lidé, ten okamžik, kdy si někdo něco získá manipulací s někým jiným, se mi prostě příčí...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.