| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My jsme si asi s MM byli souzeni. Ač jsme bydlištěm dost daleko, od puberty jsme na sebe naráželi, ač jsme si sebe buď nevšimli nebo si byli k smíchu (na tom jsme se shodli, že třeba v 15 bych o něj fakt nejevila sebemenší zájem, asi bych jím i lehce opovrhovala, byl na můj vkus příliš slušňák a ňouma, já jsem zas na něj byla příliš viditelná a rozhodně jsem nebyla uťáplá nebo tichá voda a i vzhled by nám oběma byl k smíchu). Na SŠ jsme byli ve stejném městě a museli jsme se denně potkávat na nádraží, zná hodně stejných lidí jako já, pak byl na vojně ve městě, kde jsem pracovala v knihkupectví a on tam celkem často chodil o vycházkách, pak chodil za zábavou do jiného města, kde jsem dělala masérku a chodila se bavit na stejná místa. A nakonec jsme se oba přihlásili na stejnou SUPŠ, byly ve stejném ročníku. On do mě byl od začátku zamilovaný, já jsem ho brala jako super kamaráda a řešila s ním problémy, co jsem měla s tehdejším přítelem. Až skoro po 2 letech mi došlo, že s ním je mi dobře a zamilovala jsem se jako blázen. Přitom tělo to vědělo dávno, vždycky, když jsme spolu někde byli, zdál se mi sen o tom, že jdu někam, kde je starobylý poklad. Když už jsem byla na dosah, musela jsem se otočit a jít pryč. Byla jsem z toho snu pokaždé několik dní rozhozená, byl fakt naléhavý, pořád jsem ho s někým řešila. od doby, co jsme spolu začali chodit, se mi sen nezdál.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.