| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zetko

zcela bez ironie děkuji za rozbor, protože to je konečně něco konkrétního, od čeho se můžeme odpíchnout.

Ale mám k tomu pár poznámek.

K argumentu, že si to nepamatuji - Ty skutečně nevidíš absurditu tvrzení "lžeš, že si něco nepamatuješ"? Copak mi vidíš do hlavy, abys věděl, co si pamatuju? Navíc jsi pořád neřekl, CO je ta věc, kterou bych si měla pamatovat, takže to je ještě absurdnější "lžeš, když si nepamatuješ něco, o čem ani nevíš, co to je".

(jsem přesvědčena, že jsi nikdy nic RELEVANTNĚ nedoložil (tj. abys mě přistihnul při nějaké lži), protože si nejsem vědoma, že bych lhala. To "nepamatuji si" znamená, že Ti dávám výhodu pochybnosti, protože nemůžu úplně vyloučit, že jsi to řekl, ale já si to jen nepamatuji, a je poctivější to říct takto, než kategoricky prohlásit, že lžeš)

Ad to s těmi citáty: ale to TY jsi mě nařknul, že lžu, takže na TOBĚ by mělo být to prokázat! I zločincovi před soudem se přece prokazuje vina, přijde mi úplně mimo říct "lžeš, ale já to nijak dokládat nemusím)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.