| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já se na to koukla schválně znova, nechová se senilně, spíš chtěl být vtipný a tak nějak "normálně" se vyjadřovat. Ale právě si myslím, že většina populace tomu rozumněla tak, že tyto diagnózy jsou výmyslem moderní doby.
prý píše blog (to se mi znakem senility moc nezdá ~:-D) jeho knihy neznám, ale názvy jsou sympatické.
V tomto je znát, jak jednotlivec může být nepochopen a na druhou stranu jiný jednotlivec špatně chápat (třeba já si to pamatovala trochu tvrději, než to vyznělo - můj první příspěvek už byl po tom druhém shlédnutí). Vzpoměla jsem si na mou babičku, jak zaručeně v televizi slyšela, jak všem důchodcům sníží důchod o několik stovek. Slýchávala něco podobného každou chvíli a hořekovala s nejvyšším nasazením.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.