| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kulicko, driv jsme zase byli nestastni z "komunismu"....dneska si to uz neumime predstavit, ale clovek mel hodne omezeny prostor, nemohl cestovat, nekteri nesmeli studovat, nekdo mel zarazeny postup v praci, nedalo se podnikat, proste lidi se vetsinou nemohli realizovat normalne jako ted, tak se realizovali v nahradnich aktivitach, vlastne volnocasovych, v chatareni, chalupareni, v nadstandardni peci o sirokou rodinu, v konickach

ja jsem zacala pracovat v zari 89, prvni mesic to bylo porad neco noveho, ale pak jsem si uvedomila, jaka je moje prace nudna rutina a to jsem delala jedno z nejzajimavejsich povolani, ktere tehdy existovalo (z tehdejsiho i dnesniho meho pohledu) a potrebovala jsem k nemu VS....a rikala jsem si, jak to preziju az do duchodu, ze se to neda vydrzet a nikde zadna moznost zpestreni profesniho zivota, zadny staze a konference jako dneska, povyseni mne cekalo tak za 15 let....no, za dva mesice prisla revoluce a pak to vsechno nabralo jiny obratky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.