| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zkopíruji, co jsem psala níž.

Snílek? Spíš sebestředný sobec.
Já jsem si je nepamatovala, koukala jsem s mužem a oběma nám bylo od prvních chvil jasné, že tyto dva spolu nevydrží. Překvapilo nás, že se spolu vydrželi trápit tak dlouho.

On byl už od začátku neuvěřitelně sobecký, měli byt, ale nějak s opravou nespěchal, věnoval se koníčkům a rodinu nechal žít v obýváku u tchýně. Když ženská odcházela do práce, dítě dostalo amok, nebylo zvyklé že by se o něj tatínek staral. Vše se točilo jen kolem něho. Když děti dorostly, zapojil je do svého snu.
Jeho dcera tam jasně říkala, že otec ji vejšku rozmluvil, protože od nich z rodiny nikdo nemá vysokou, tak co blbne.
Že se nestýká s vnoučaty je jen další střípek do skládačky, nevěřím, že měl smůlu na snachu, spíš její trpělivost už dosáhla vrcholu.
A ona mi přišla jak pomalu vařená žába, jo byla pro rodinu, byl taková pomalejší, ovšem vaření žáby to jen dotáhlo do extrému.
Bohužel ji taky nevěřím štěstí v maringotce.
Blbej osud, kdyby se rozešli dřív nebo kdyby ona měla na začátku trošku víc elánu a dupla si, možná by nakonec i byli šťastný, sice každý s jiným.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.