| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zefýr, tys na ní teda nenechala niť suchou

1) místo cigára padesátka do hrnku. Mo to je pěkná kravina, neuděláš to, věř kuřákovi, co dlouhé časové úseky nekouřil (těhotenstství a kojení, naposledy dohromady 4 a půl roku) Životní úroveń je furt stejná. Na spoření do hrnečku musí být nátura a situace.

2) Marcela měla vždycky navařeno, napečeno, uklizeno, děti neodháněla, komunikovala s nimi, co si tak myslíš, že jim za ušetřený prachy mohla extrovního dopřát? Kouřila startky, vždycky to byly nejlevnější cigarety, v roce 2004 stály 35 Kč (dle internetu) Jako tričko? Salám? Fakt si myslíš, že by byl jejich život jinej?

3) Ať byla jaká byla, prostě to musela žít. Hele, já jsem s jedním božihodovým dítětem a kratším úvazkem, ale prostě každou blbost musím udělat já, všechno musím zařídit já, někdy je to 100x nic, co tě položí na lopatky a jsem unavená, unavená, unavená (bez pocitů, že se mnou vymetají, že nemám práci, že se mi křivdilo,.... které provázely Marcelu)

Já bych ji fakt nesoudila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.