| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leží mi ty příběhy dlouho v hlavě. Na protagonisty se zlobím, některými pohrdám, jiným se směju, dalších je mi líto a tak dál...Na druhou stranu mě nutí ke zdrženlivosti ke komentářům fakt, že tito vůbec otevřeli široké veřejnosti to nejintimnější, co mohli. Přijde mi to trochu nefér. Obdivuju je, protože si myslím, že takové zpovědi mohou mít pro mnoho lidí větší hodnotu, než jen jako sociální sonda.
Když pak čtu diskuze pod jednotlivými díly co teď na ČT běží, říkám si: Jaké komentáře by tam asi lidé napsali, kdyby byl ten dokument o nás, o mém manželství? O našich dětech, práci, cestě? Jaký dojem bychom zanechali v očích druhých, pasivních pozorovatelů? Myslím si, že bychom z toho zrovna pěkně nevyšli. Skromně si představuji, že bych si zachovala snad o kousek více cti, než můj muž. Ale asi nic moc pěknýho. Co vy? Co by tam stálo o vás? :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.