| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bouřko myslím že i u nás to bude vycházet hraničně,protože spousta toho na něj sedí,ale je toho dost co ne,navíc co jsem četla popisy projevů chování tak se vztahují k menším dětem a často se to diagnostikuje v předškolním věku,u starších už je to prý těžší,což si myslím že bude i u nás,protože dítě rádo a bez problémů komunikuje s dospělým jako sobě rovným,zvlášť když ten dospělý se k němu chová hezky a vstřícně,navíc má velmi dobře naučené stálým opakováním jak má vypadat správné chování,takže když se ho beze mě na psychiatrickém vyšetření doktorka ptala co by udělal při konfliktu,tak odpověděl správně,ale v praxi to nikdy správně neudělal-což jsem neměla šanci říct,protože to co se ho ptala jsem se dozvěděla až od něj postupně doma.Takže pro doktorku je to dítě bez problémů a matka je hysterka.Za nás se ve školce snažili,kromě jedné staré učitelky se kterou se během chvíle vzájemně nenáviděli, a i když se nezapojoval do skupinové práce nechali ho být a jen mu drželi určité hranice,totéž fungovalo i na začátku školy,až pak se to zvrtlo,proto jsem dřív neměla potřebu řešit co že to sním je,prostě jsme ho brali je jiný a náročný,ale jakž tak fungovat zvládá

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.