| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak pokud to je pouze na lítačku, je to asi jedno, ale jinak mi přijde škoda, trápit děcka na těžkých kolech.
Ten Matrix se dělá buď ocelový nebo na duralu, tak doufám, že máte aspoň ten dural - váží 12,5kg oproti 13,8kg na oceli. Což je už imho fakt masakr, jako bych já musela jezdit na 35kg kole ~8~ jako jo, dojet na hřiště se na tom určitě dá, ale na výlet (byť kratší) nebo nedejbože do kopce bych na tom fakt jet nechtěla. Ty děcka to nějak ušlápnou, ale je to děsná otrava - Cairo, vaši kluci jsou silní a trénovaní, ale třeba subtilnímu nepříliš vysportovanému děcku to může cyklistiku úplně znechutit.
Ale napsala jsem jen svůj názor, je mi jasné, že je menšinový - stejně se nejvíc budou dětská kola vybírat "aby se líbila" a na váhu a komponenty se řekne "no bóže, co jsou 2 kila?" ~;)~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.