| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To asi záleží i na soudnosti rodičů. Já, když vidím, že dítě rozptyluju, odcházím. Někdo svého ňuňánka nechce opustit ani na minutu. Někteří rodiče či prarodiče jsou zase na své děti moc tvrdí, chtějí z nich dostat maximum a mít z nich reprezentanty, přestože na to to dítě třeba nemá. Jednou jsem na zápase v judu viděla chlapa s malým chlapečkem. Ten na něj při zápase furt řval, hecoval ho, po skončení na něj řval zas, nadával mu, co všecko tam udělal blbě... Já jsem na to hleděla celkem zhrozeně, ptala jsem se našeho trenéra, proč rodiče nic neřeknou a on jen pokrčil rameny a řekl, že to je dědeček, který nemá ani černý pásek, ale z vnuka chce mít Krpálka. Děcko bylo totálně vycukané. Naši trenéři normálně povzbuzovali, když dcera dostala do nosu, utěšili ji a pak jí v klidu ukázali nahrávku, vyzdvihli, co udělala dobře a vysvětlili, co měla dělat jinak~R^
Myslím, že rodiče by měli mít možnost zúčastnit se občas tréningu, když přijdou dítě vyzvednout o pár minut dřív, jít dovnitř a sledovat... Nemyslím, že by měli tréning narušovat, pokud tam nedochází k nějakým prasárnám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.