| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A k téme - na internete som závislá, to bez debaty. Píšu emaily (hlavne mamke ale nielen jej), na FB som tiež denne (ale tam sa do hodky vojdem určite), na Rodinu tiež nakuknem pri každom zapnutí pc no a hlavne, HLAVNE ČO MI ŽERIE ČAS, je "nakupovanie". Niekedy len snívanie a niekedy ozajstné (zdľhavé) vyberanie s následným "do košíku".
A keď to zbabrem, tak je mi ľúto, vyčítam si tú spackanú hromadu strateného času. Napr. posledne som vyberala kožený batoh. Nespočítam kolko modelov som videla. Niečo na 100% dokonalé som nenašla, tak som volila kompromis, tj uspokojila som sa s cca 90%. A ono mi prišlo niečo, čo som ešte v ten deň vrátila ~7~.
No prosto stratený čas. Že ja som si miesto toho nečítala niečo užitočné (napr. ako zapracovať na svojom sebavedomí, hehe)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.