| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Slonisko, taky myslím, že když celkem bez problémů vstaneš okolo 6h, tak nebudeš úplně tak docela sova...já jsem třeba bývala spíš sova, ale tím, že jsem kvůli synovi musela vstávat dřív, protože ten je ranní ptáče, nebo když jsme pak začali jezdit do školky, do školy...tak jsem si nějak zvykla...ale...mám celkově malou potřebu spánku, takže bez problémů vstanu ráno v 6:30 a večer chodím spát kolem 2h (teda, spíš ráno, no...~;) ), funguju úplně normálně v práci i doma, nikde neusínám...takže myslím, že pokud bys vlastně vstávala cca o hodinu dřív, než teď, že by to zase takový zásah být nemusel...asi bych to zkusila, když jinak ta práce má samé výhody...zase volné odpoledne bude super...a nevím, jak hlasití jsou ostatní členové rodiny, že se bojíš, aby tě nerušili....je fakt, že my máme barák a když někdo spí nahoře, tak dole si můžu klidně fénovat vlasy, jede pračka apod. a těm mým chlapům to nevadí, když nahoře spí....v malém bytě bych tohle prostě dělat asi v noci nemohla, televize by byla puštěná potichu apod...vlastně, když jsme bydleli ještě za bezdětna v bytě, tak jsme měli dvě místnosti - ložnici a vedle obývák s kuchyní, v ložnici nebylo topení, takže jsme v zimě nechávali otevřené dveře, aby tam šlo trochu teplo z obýváku....a taky jsme se nerušili, jen jsem prostě v noci nemohla dělat to, co dělám teď... Momentálně to teda vypadá, že bude doma spíš druhá sova, syn čím je starší, tak začíná chodit později, takže už teď je to přes týden cca 22h, ráno vstane v 6:30 bez problémů...počítám, že o prázdninách to bude posunovat tak na 23h...dneska se vzbudil v 8...déle spí málokdy...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.