| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jde. Vždycky jsem byla typická sova - potkat mě ve 4 ráno znamenalo určitě, že jsem JEŠTĚ nikoli UŽ vzhůru. Trochu mi do toho hodil vidle nejstarší syn, který první 2,5 roku vstával za všech okolností v 5.35. Je pravda, že to, že ty dva roky přežil moji ranní péči nepovažuju za svou zásluhu, ale jeho rozvinutou životaschopnost a práci andělů strážných či koho :-). Celý život jsem se bránila práci na ráno, nedejbože na "píchačky". Zlý jazykové tvrdili, že ať vstávám, kdy vstávám, budím se o půl deváté. Párkrát se mi povedlo vzbudit nějakého ubožáka, který v jedenáct večer, kdy já byla uprostřed práce spal - prostě mi to necvaklo, zvlášť třeba v zimě, kdy je tma brzy. Pak jsem občas řešila akce, kde bylo nutné ráno fungovat, letadlo nepočká a ta levná létají ráno, schůzka v 9 v Praze pro mne znamená vstávání před pátou...Vypozorovala jsem, že biorytmy alespoň u mne nějak fungují, neumím vstát mezi půl šestou a sedmou - to jsem na zabití a mrtvá celý den. Pokud vstanu mezi půl pátou a pátou, funguju naprosto v pohodě. Pokud vím, že mám vstát, snažím se být kolem desáté v posteli - první den se musím nutit, normálně nechodíme nikdo spát před půlnocí, pokud "překlápím" celý týden, už druhý den usnu večer v pohodě ať se kolem děje co chce a ráno jsem vyspaná. POZOR!!! Alespoň u mne nefunguje vstát "na zkoušku" - fakt mne z postele vytáhne jen to, že musím někde být, nebo dodělat nějakou práci, optimálně mimo domov. Moje optimum na vstávání je přitom alespoň půl osmá, nejlíp se mi dělá v noci a vstává před polednem. Tolik moje zkušenost. ať ti vše klapne jak chceš!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.