| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Parkrat mi delalo potiz - rict nekomu opakovane, at jde pryc, ze obedvame, jsem pohostinna. Parkrat jsem dala detem jidlo driv, nez jsme meli ve zvyku - coz ona brzy objevila, kdyz jsem dojidali, a "prizpusobila se".
U nas bylo ve zvyku servirovat v misach a dama si dosla pro talire a naservirovala si. (=mam ji rvat talir z ruky? Proste situace, ktera mi uplne unikala - kdyz jsi pripravena, mas reseni, tophle byl pro mne vice mene sok - lidi, ktery absolutne nechapou naky zabehly pravidla, ze urcity veci se nedelaj a hotovo, neni zapotrebi diskuze. Proste "nahodou" jit kolem a zajit, kdyz je doba obeda, by mne v zivote nenapadlo a taky neznam lidi, ktery by tohle delali, krome tehle damy. Nechodim vubec nikam, kam nejsem vyslovne pozvana, a nikdy v dobe jidla, pokud vim, ze nejakou maji, jinak se okamzite omluvim, ze nebudu rusit. Cili mne tenkrat vubec nenapadlo, ze by to byl nejaky "system". NASE porce jsem byla nucena zmensit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.