| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

na pohovoru nás bylo 5 žen různého věku a povolání a bylo to formou AC
všichni jsme se zúčastnili týmové "hry" a pak na individuální pohovory šly jen 3 adeptky....

možná jsem byla někomu nesympatická, co já vím,.... mohla jsem působit na někoho prostě všelijak......
když jsme se na začátku měly všichni představit a nikdo se k tomu neměl, tak jsem se přihlásila, že bych klidně začala.... prostě jsem si počkala.... nemám ráda silný lokte ani silácký řeči, mluvila jsem co nejvíce na pohodu, přirozeně, pomalu / mluvím dost rychle /, jednou jsem někomu skočila do řeči, hned jsem se omluvila a pak jsem si na to už dávala pozor.... je možný, že někomu vadí, že je někdo aktivní, ochotný, přizpůsobivý, ... .co já vím...... nevím nic

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.