| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Plány máme s manželem společné, chceme z města odejít na vesnici - na stáří a můj starý byt ve městě chci zrekonstruovat ze zděděných peněz - bude to pro nás oba jako taková pojistka a poté to budou mít naši potomci. Starý byt byl vždy můj a prachy jsem zdědila výhradně já, mohla jsem si je utratit jak jsem uznala za vhodné, místo abych si navalila starosti s nějakou rekonstrukcí. Mého muže čeká dědictví z jeho rodiny také a necítím žádné morální právo mu do jeho záležitostí kecat.
Celkem mě zklamal, jelikož necítím žádnou velkou třeba jen morální podporu z jeho strany - naopak jakousi řevnivost "uraženou mužskou ješitnost" - zkrátka jako "pipina" jsem si asi dovolila být finančně nezávislá. ...a dělám to všechno blbě - od výběrových řízení na stavební firmu - až já nevím po co - ničemu údajně nerozumím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.