| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

hele, rozmysli se, jestli ses přišla poradit nebo moralizovat ~t~

On bude rozdíl možná v tom, že někteří partneři jsou prostě PARTNEŘI se vším všudy, jak si to kdysi slibovali "v dobrým i zlým" a tak se chovaj podle toho a nemaj potřebu se před tím druhým "jistit". Což samozřejmě ale neznamená, že mu jsou "vydáni na milost a nemilost".

Vy dva evidentně žádní partneři nejste, snažíte se krejt si jeden před druhým zadek. Což se při tebou popisované situaci vůbec nedivím. Nevím jak vznikla, a teď je to asi už jedno, ale nelži si do kapsy v tom, že na jedný straně se divíš, že se partner nechová partnersky (jako by všechno mezi vámi bylo OK), ale na druhý straně se tak nechováš ani ty (a jedna akce vyvolává reakci a ta zas další reakci, je asi dost fuk, "kdo si začal", ale přijde mi to logický zřetězení "on se ke mně chová hnusně" - "ani mě nenapadne se s ním dělit o něco, co je jen moje, protože on by se taky nerozdělil" - když on pak něco zdědí, tak se samozřejmě taky nerozdělí, protože ty ses nerozdělila s ním....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.