| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mandelinko,

přesně.

Jíst takto po cestě v restauraci by znamenalo především o té restauraci vědět, tj. pokud jedeš do nějaké neznámé končiny, tak si ji dohledat, a pak když do ní jdeš, tak tam strávit poměrně dost času. Což já osobně ráda absolvuju, když už jsem na místě a mám na to čas a klid. Nebaví mě chodit do restaurace stylem "šup šup", chci si u toho posedět, pokecat, dát si třeba skleničku vína.

Ale když je člověk na delší cestě, tak jede v jiným režimu (aspoň my teda) -chcem se dostat na místo určení co nejdřív a přestávky se dělaj krátký na protažení a osvěžení, a to se s tím neslučuje.

Když už to musí být, tak u pumpy si dám s chutí wrap od McDonalda, od toho vím, co od něj můžu čekat, není to sice kulinářskej superzážitek, ale rozhodně to neurazí a je to lehký, takže se člověk do auta nenabuší smaženým.

Co jsem mla možnost vidět v jídelnách u pump jak tady, tak třeba v tom Německu, tak bych měla problém si vybrat a manžel taky, přišlo mi to jako nabídka u nás v nějakým nádražním bufáči - většinou smažený, mastný. Ale třeba je to jinde jinak nebo jsme moc mlsní, nicméně koncept vlastních svačinek považuju z kulinářského hlediska pro sebe za mnohem lepší volbu než spoléhat se na ty pumpy.

(Druhá věc je,že jsem na to spíš líná, ale to už je čistě můj problém, když pak stojím před volbou dát si něco, co mě vůbec neláká, nebo mít hlad ~d~)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.