| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jasně, že by nebylo obhájitelné, aby mělo dítě následně třeba horší známku na vysvědčení, protože nedodala prázdninový deník nebo byl "nedostatečný" nebo co ... Mně osobně ale tenhle úkol vůbec nevadí, starší syn nic takového dělat "nemusel" (jeho učitelka je asi podobného typu jako ty - co by jí jako rodiče štvalo, to dětem nezadávala :-)), ale stejně jsem ho do toho po první a druhé třídě přesvědčila. Nebyl to žádný děsný stres a ty deníčky jsou pěkné. Po 3. třídě si vymyselel, že si bude deník psát na PC (měli ve 3. třídě informatiku a učili se s Wordem), vytvořil si krásnou titulní stranu, naplánoval formátování a psal ho asi tak první 3 dny a tím to skončilo. Loni psal zase ručně a přestalo ho to bavit asi v půlce prázdnin, letos zatím tak píše, uvidíme, jak dlouho :-) Dcera ale tedy holt "musí" a já mám trochu tendence jí do toho zasahovat, aby to bylo "pěkné". Speciální program kvůli tomu určitě neděláme, ale třeba jí navrhuju, co do deníku nalepit (vstupenky, letáčky apod.) nebo i zakoupím speciálně kvůli tomu pohled ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.