| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jako učitelka jsem dětem nezadala deníček jako úkol, ale jako pěknou možnost, jak nám po prázdninách povyprávět o svých prázdninách. Starší dcera na prvním stupni deníček psala a bylo to OK, ráda si ho upravovala a zdobila. Mladší dcera má ADHD, nerada píše, nechce se jí číst a při slově učení nebo při čemkoliv, co zavání školou,nastává prudký pokles nálady až absolutní vzdor. Představa, že bych s ní denně měla dělat záznam o aktivitách, byť na pár řádků, je i pro mne jako rodiče děsivá. Celkově si stále říkám, že svou dceru jsem "vyfasovala" proto, abych pochopila, že ADHD jako diagnosa opravdu existuje (dřív jsem to brala jako jistou nálepku, často pro nevychované dítě, stejně jako řada mých kolegů), že přes veškerou mou snahu se školní výsledky nedostavují (navzdory nadprůměrnému IQ) a i díky ní si nyní uvědomuji řadu a řadu věcí, které bych si bez ní neuvědomila. I díky ní, redukuji povinnosti svých žáků, protože vidím, co to může způsobovat rodině i dítěti. A to i když jde o "neškodný úkol!.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.