| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~t~~t~Nečetla jsem ještě diskusi, ale

a) je jí 18 let, asi nemáš žádné právo jí někam pustit nebo nepustit

b) já jsem se v 18 (a půl) stěhovala z domu, určitě je nás tu víc takových, asi bych si ťukala na čelo, kdyby mě máti někam nechtěla pustit

c) na vodu jsme s kamarády jezdili tak od 15 let, tipuju. Zpočátku samozřejmě s dospělým doprovodem, někdo to musel odřídit...

d) Vltava je řeka velmi bezpečná. Je to vodácká dálnice. Je tam hromada lidí. Zejména na jezech. Pokud nebude vysoký stav vody a vyhlášeno nebezpečí, je největší riziko, že se jí něco stane to, že se po cestě vybourají. + teda že se spálí na slunku.

e) ne každý vodák chlastá. My jsme na vodě nepili nikdy (max. třeba 1-2 piva večer kluci). Dneska se na vodě už i na alkohol testuje.

Sjíždění Vltavy opravdu není totéž, jako nějaká divoká dravá řeka někde v americkém filmu. Většinu času sedíš na lodi, mácháš si ručičky ve vodě, kecáš s kámošema a opaluješ se. 2x za den sjedeš nějaký ten jez, pro velký úspěch raději víckrát za sebou, aby sis to konečně užila. Občas jsou nějaké ty vlnečky. ~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.