| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já jako jedináček vyrůstající v paneláku-naštěstí,protože všude kolem bylo dost dětí na kamarádění,jsem už tehdy věděla,že já bych tohle svému dítku neudělala nikdy,aby bylo jedináček;ještě ted si totiž vzpomínám,jak jsem děckám záviděla,že když přijdou domů,mají tam partáka.Já ne,já byla jen se samými dospělými,je fakt,že naši byli rozvedeni.

Dva jedináčky bych tedy nechtěla ani náhodou,ale děti po dvou letech,jak jsme si naplánovali my,tak se i narodily,to bylo fakt bezva-pro děti i pro nás.A stále je,kluci mají společné kamarády,bydleli spolu moc dlouho jak na kolejích tak i v pronájmu, i sdíleli jeden pokojík 15 let jako děti,jejich partnerky si rozumí a podnikají všichni 4 společné akce;

Dnes zrovna pozval bývalý spolužák od ml.syna na rozlučku se svobodou i jeho staršího bráchu-dobře se taky znají a zároven se domluvily partnerky od obou našich synů a udělají si taky mejdlo samy holky...a zítra všichni 4 přijedou na víkend k nám~s~

NO a po 2 dětech jsme oba měli otázku dalšího rozmnožování se uzavřenou.Přišly další radosti a užívání si dohromady s již narozenými dětmi přeci:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.