| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Umím si představit, to co popisuješ, i to je bohužel realita.
Za chudých let jsem si dělala hodně věcí sama, pak naopak v podstatě vše využívala řemeslníky, mám bohaté zkušenosti, s těmi schopnými i neschopnými.

Schopný dobrý udělá vše rychleji a stejně nebo lépe než já. Narazila jsem i na takové, kteří uměli poradit, měli výborné estetické cítění nebo předat zkušenosti (mě by nenapadlo jak přidělat konzule v pokoji, kde jsou křivé zdi a stropy a každé okno o pár cm jinak pod stropem) a kde udělat linku při malování... nějak bych to udělala, ale řemeslník poradil a dobře, jak to nejlíp a snadno vyřešit.

Já jsem vlastně regovala na Kambali příspěvek, že je užitečné umět pokládat dlažbu. Podle mne není, pokud to nebudu potřebovat.

Autorka ted asi potřebuje, ona se toho zhostí.. roztřídí co zvládne co ne... co si může zaplatit co si nemůže dovolit...možná v dnešní době jdou najít návody i na netu, jak přidělat poličku, položit dlažbu apod... tak to by jí mohlo pomoci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.