| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem vinen,zastřelit. Nevím odkud kterákoli pisatelka je. Jsme oba dva z vesnice. Já dělám na šachtě. Mezi chlapy jsou horší výrazy,na toto téma. Pokud vyrustáte a žijete v prostředí,kde se takhle mluví,nebo hrát si na někoho jiného? Zjistil jsem,že vám tady nevoní problém,který jsem tu napsal. Nepasuji Vám do škatulky,které máte na chlapy.Prosím. 100 žen 100 názorů.Možná jsem to s některými výrazy přehnal, ale tady jsem chtěl jenom naznačit,co asi myslím. Nikde jsem tady nikdy neřekl,že tak před ní mluvím. Ale ,písnout,pivko,běžný výraz. Myslel jsem ,že se tady objeví nějaká žena,která možna zažila,nebo prožívá něco podobného,že by nastínila,co se asi odehrává v její hlavě,aby chlap trochu pochopil,co se vlastně děje(mezi chlapy vo co go). Já si můžu myslet třeba to nejhorší,že třeba byla znásilněná,co Vy na to? Já se toho taky bojím,ale neopustím ji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.