| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libik, původně jsem nic psát nechtěla....protože to sem napsali jiní. Den otevřených dveří a jít na přijímačky....to je přesně to co si myslím, že by se mělo....víc než to vymlouvat.

Jo základku můžete mít přátelskou o tom žádná, ale jsi tam s ní 5 dní v týdnu 30hodin vyučování každou minutu. Pokud ne, víš houby, jak to tam doopravdy je.
Rodičák 4x za rok super.....4h jsi v budově školy? Z toho neodhadneš nic. Pokud s dítkem denně nedebatuješ.....XXminut , aby jsi se něco dověděla....případně něco probereš se spolužáky....protože stejnou věc můžou vnímat dva lidé různě.

já si ráda poslechnu vždycky i synovi spolužáky, či spolužačky.....

Ale slovo " z rozpustilosti " to mi připomnělo moji sedmou třídu....kdy mě naši uprostřed pracovního týdne sebrali z jedné Zš, šoupli mě na jinou o 30km dál a mysleli si jak je super.....šikana celé dva roky.....chtěla jsem zpět...., že budu radši denně dojíždět....a taky jsem se dověděla, že z rozpustilosti nevím co bych si vymyslela......(hned první den školy mi někdo ukradl boty například, to bylo to nejmenší, na koho rodiče ječeli na mě.....škola jim vysvětlila, že jsem si je určitě nedala do šatny...)

Takže já na takovéto jsem opravdu alergická. Podceňování "dětí" nesnáším....slova na to jsou ještě malý též ne.

A myslím si, že školu by si měla vybrat ona, protože je to její život a né Tvůj ty už jsi si ten svůj nějak vybrala.....a pokud nejsi spokojená, pořád je čas na změnu......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.