| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jano, proč nesrovnatelné? Prostě mě zajímá, kolik se platí jinde a na velikost města jsem se ptala. Jinak se nezlob, ale většina nezávodních kurzů pro děti je imho dost podobná. Čas odpolední, doba většinou 1h, někdy 45min. Náhrady jsou super, ale při plavání 2×týdně jsou pro druhostupňové dítě, které má i jiné zájmy a školní povinnosti, stejně těžko vybíratelné.
Naschvál jsem se tedy dívala na cenu pronájmu dráhy - je to 650kč, dětí v pokročilejším kurzu je 15 na 1 trenéra. Jiné plavecké školy v našem městě mají cenu 3800kč za pololetí 2×týdně. Pravda méně možností výběru kurzů a třeba i jiné bazény, ale asi půjdeme od příštího pololetí tímto směrem. Nemít doma Aspergera, neváhám, takto se trošku obávám o jeho psychickou pohodu.
Jinak netuším přesně, co myslíš tou "kvalitou bazénu" - možná se to v Praze víc liší, ale u nás je několik pětadvacítek a nějak nevidím ten rozdíl (sama plavu, takže to je i "insiderský" pohled). Pokud je někde aquapark nebo sauna či pára, ty děti to stejně nevyužijí, chodí prostě na hodinu plavat do dráhy a hotovo. Já posuzuji bazény jen z hlediska dopravní dostupnosti z bydliště.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.