| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Udělat si občas nějakou radost sama pro sebe, čímkoli? Já jsem třeba včera úžasně dobila baterky v Panenském Týnci, je tam nedostavěný gotický chrám, nádherné místo, navíc se tam prý kříží nějaké významnější energetické zóny, těžko říct, ale cítila jsem tam úžasný klid, pohodu, strávila jsem tam úplně sama celé dopoledne od 9 hodin, kdy jsem tam autobusem přijela, až do půl druhé, kdy mi jel autobus zpátky do Prahy...celou tu dobu jsem posedávala kolem, kochala se krásným pohledem na ten chrám a okolí, procházela se kolem, sbírala kaštany, průběžně jsem chodila dovnitř do toho chrámu a tam prostě stála, zavřela oči, dotýkala se kamenných zdí a uvědomila jsem si, že chvílemi jsem snad ani nemyslela, prostě úplně vyčištěná hlava...bylo to vlastně poprvé, co jsem takhle někam odjela sama a strávila pár hodin fakt jenom sama se sebou...od těch 9 do cca 11h jsem tam nepotkala živou duši, bylo slyšet jen ptáky, padat kaštany....svítilo sluníčko, stromy se začínají barvit...asi tam budu jezdit častěji:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.