| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak máš starý děti?
Já mám zatím radost právě z toho, jak rostou a osamostatňují se. Mladšímu je 15, staršímu 17 a nedávno jsem se přistihla při myšlence, že se vážně těším až budou oba dospělí a já za ně nebudu mít žádnou zodpovědnost. Jenže to je za dlouho, zatím mám postupný cíl odchod mladšího na střední školu (letos je v devítce).

Ovšem jakási krize mne přepadla taky, mně nejlíp pomáhá pokec z kamarádkou a pohyb venku (začala jsem na stará kolena běhat). A musela jsem se znovu naučit žít a myslet sama za sebe. (což je důvod, proč teď momentálně nechci žádné zvíře) Radost z maličkostí jsem si normálně "naordinovala" po té, co jsem strávila nějaký čas s blízkou osobou, která si pořád na něco stěžovala a já si uvědomila, že takhle dopadnout opravdu nechci.

Jinak nemám ráda definitivu, takže si neplánuju život na moc na dlouho dopředu, spíš jsem zvědavá co bude a nechávám se překvapit. (jen teda doufám, že se mě osud v tomhle okamžiku někde nechechtá a neplánuje mi nějaké opravdu VELKÉ překvápko)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.