| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pomalu si ladim hlavu pomoci leku. Jinak to vlastne ani nejde, pokud nechci utikat do zavislost typu alkohol nebo drogy. Nektera AD uz nepomahaji, na jina mam dost paradoxni reakce nebo na me maji nevyzadane ucinky. Treba oblibeny escilatopram mi zvysuje prolaktin, ale bohuzel uz na hypofyzarni urovni. Citalopram na me zase nefunguje, no muzu.si za to asi sama, alkohol jsem vedle nej konzumovala vic nez dost. V nemocnici se zkousela nasadit uplne jina medikace, ale naopak mi po ni bylo blbe jak psovi a na ty stavy nechci ani vzpominat. Trittico - super, ale naopak me zacalo strkat do manickych stavu. To taky nechces. Takze se hleda rovnovaha pomoci stabilizatoru nalad, dobre na me funguji v tomhle pripade antiepileptika. Omezit stres uplne v zivote nejde. Navic si pak zacnu stresove situace sama vytvaret. Jo a prestala jsem uplne pit alkohol. Uplne. A omezila telefon, internet, zkratka dalsi nepotrebne a umele impulzy z venku.
Rachel, snad i tobe tohle staci jako odpoved, ty vis. Kdyz se dobre trefi mesikace, cloveku se ulevi hodne. Zvlast nam, co se kolikrat plasi hormony a pak mame sklony utikat k zavislostem, protoze nam v zivote chybi takove to cosi navic.
Nechci vubec nabadat k nadmernemu uzivani AD. Jenze dnesni doba je strasne zrychlena, tlak na vykon, spousta informaci. Zahodit mobil, televizi a internet taky uplne nejde. V dobe nemobilni to fakt bylo jednodusi, doslo mi to, kdyz jsem byla asi tyden bez mobilu ne v ramci dovolene, ale behem kazdodenniho vsedniho zivota. Jo a ne kazdy se muze zivit treba jako baca na salasi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.