| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Radko, to zní skvěle...já jsem teď takhle jela sama někam vlastně poprvé a bylo to super, člověk byl jen sám se sebou a svými myšlenkami, nebo jsem taky nemyslela na nic a prostě jsem jen tak existovala...je to prostě úplně jiné, než když jede člověk na výlet s rodinou, nebo prostě s kýmkoli dalším...nemusí se nikomu podřizovat, na nikoho čekat a nebo naopak se může zastavit kdekoli na jak dlouho sám chce....doma jsem sice občas taky sama, ale to je úplně jiné, doma mi přijde těžší se od všeho odpoutat, vidím kolem sebe věci, které bych měla/mohla udělat...doma jsou knížky, PC, televize a spousta rozptylujících věcí...někde venku jsem jenom já, příroda a nemusím vlastně vůbec nic...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.