| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To nevím, jak jsem psala, děti byly poprvé. Od ostatních, co jezdí opakovaně, mám info, že předtím se jezdilo do Řecka a to prý byli hodně spokojeni. Možná tím, že nemáme srovnání, jim to přišlo fajn.
Info z webu ohledně ČH:
"Hotelový komplex Biserna Obala (Perlová pláž) byl pro účastníky léčebně-ozdravných pobytů nově zrekonstruován. Jedná se o samostatnou pětipatrovou budovu, která je určena výhradně pro účastníky léčebně-ozdravného pobytu včetně doprovodného personálu. Geograficky je komplex umístěn v letovisku Čanj, které je součástí Barské riviéry, leží v mírném svahu nad mořem."

odkaz:
https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhody-a-prispevky/morsky-konik/cerna-hora/zakladni-informace-k-pobytu

Jinak ještě k dotazu tazatelky- my jsme jeli 2. turnus, dál jsem to už nesledovala. Ale letos prý nějak byla navýšena kapacita a první turnusy nbyly zcela obsazené a ty poslední myslím také úplně ne. Turnus je 300 dětí krát 5 krát 2 destinace = 3000 dětí celkem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.