| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mně přijde, že se to na školách celkem běžně i dělá ~d~ mám dvě děti na střední a na obou ta možnost maturitní práce je a stejně tak ta možnost byla i na ostatních školách, o které jsme se v rámci výběru SŠ zajímali. akorát tedy jedná se o odborné školy, takže studenti mají na výběr - buď maturitní práce, nebo praktická maturita. záleží na nich, mohou si vybrat. samozřejmě ta maturitní práce není jenom nějaký soupis teorie, musí souviset s nějakou praktickou činností z oboru, takže v sobě tu praxi obsahuje. pokud by starší holka (chemická SŠ) nezvládla práci v laborce nebo mladší holka (ekologická SŠ) práci v laborce a/nebo v terénu, tak by jim v maturitní práci vycházely nesmysly a neobhájily by ji.

jinak moje děti obdobné (ale, samozřejmě, jednodušší) práce psaly už na druhém stupni základky. měly vždy tuším 5 tzv. oborových dnů, ze kterých musely na konci roku mít právě výstup v podobě oborové práce, jejíž náročnost se s každým vyšším ročníkem zvyšovala. deváťáci pak práci obhajovali před komisí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.