| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, já nevím, jestli je právě tohle dobrý řešení, radši zanedbávat lékařský prohlídky, aby jí náhodou neřekli, že je tlustá.

Já na to mám takovej náhled, jako tu už před nějakou dobou řekla Slupka nebo Slída:

pokud jsem tlustá, tak mám dvě možnosti:

- říct si, že mi to nevadí do tý míry, abych s tím chtěla něco dělat, ale pak to musím přijmout jako něco, co ke mně patří a z čeho se nezhroutím, když to někdo pojmenuje. Plus teda to, že jsou lidi, kteří mají na to gebír víc a jiní zas míň - cizímu člověku v hospodě je do toho veliký prd, ale můj ošetřující lékař má přece jen větší právo do toho mluvit, kdybych kouřila, tak je přece taky divný, aby byl "taktní" a nezmiňoval to, ačkoli to z jeho pohledu škodí a DÁ SE S TÍM NĚCO DĚLAT.

- nebo mě to teda trápí a připadám si kvůli tomu blbě, ale pak bych se tedy vzhledem k tomu, že se s tím něco dělat určitě dá, s tím něco udělat měla, a pokud něco nefunguje, tak to zkoušet tak dlouho, dokud to fungovat nebude, a NEVYMLOUVAT se na to, že to "nejde".

Třetí možnost - budu se tím trápit, budu mít pocit, že mi to nepříjemně zasahuje do života, ale neudělám s tím NIC, považuju za tu nejméně šťastnou možnost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.