| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já dala dětem na výběr, jestli chtějí:
a) každý bude dělat jen něco, ale bude to dělat pořád, ať se mu to hodí nebo ne, např. kluk bude vynášet plasty, holka sklo, kluk bude luxovat, holka vytírat, kluk bude věšet prádlo, holka ho skládat a uklízet

b) bude pravidelný systém střídání, třeba po týdnu, ale zase musí být povinnosti splněny bez ohledu na to, jak se to komu hodí nebo nehodí;

c) úkoly budu rozdělat já, vždy podle situace, kdy přihlížím k tomu, co kdo právě dělá, jestli se musí učit, co má v plánu apod. V případě, že zvolí tuto variantu, budou respektovat moje dělení úkolů a nebudou vyžadovat vysvětlení, proč koš má vynést von a ne vona a proč má prach utřít vona a ne von.

Děti vcelku rychle pochopily, která varianta je pro ně nejvýhodnější, takže u nás se jede podle c) a otázky "A proč já?" zmizely. ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.