| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já jsem teprve začátečník a rozkoukávám se (ani ne tři měsíce ~:-D ), ale za mě ne ... byť všechno možná vypadá stejně, je u mě všechno úplně jinak ... asi nechci být úplně konkrétní, ale já jsem ve svém 40. roce života diametrálně změnila svůj postoj k životu a teď v druhé půlce si to hodlám užít (tak nějak v klidu a míru). Ta cesta byla upřímně hrozná, s velkými zdravotními dopady, ale to si člověk vždycky uvědomí až potom ... žiju svůj život dopředu a chápu ho pak zpětně ...
Práci měnit nebudu, naopak, těžím z toho, co jsem zatím dokázala a mám velké plány ve směru, kterým se ubírám. Děti, to je moje radost, těším se z nich a jejich úspěchů. Přeju jim splnění jejich plánů, které nejsou malé. S manželem jsme prostě tým, začali jsme trávit hodně času společně a máme najednou spoustu společných zájmů, to sdílení mě baví ... našli jsme si dalšího velkého koníčka, k tomu už jsme se přihlásili do autoškoly, odkud si doufám odneseme řidičák na velkou motorku, které už máme kde zaparkovat ~;). Už teď dost cestujeme, takže rozšíříme okruh ještě takhle...
Zajímá mě spousta věcí, na které jsem nejdříve neměla peníze, a potom čas ... teď můžu ... je to příjemné zjištění ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.