| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Třeba to pomůže aspoň tomu, aby byl Babišův syn ve větším bezpečí.
Do téhle špinavé hry ho zatáhl jeho otec, který krom jiného přísahal na zdraví svých dětí.
Nějakým způsobem nechal nebo sám inscenoval svého syna odklidit kamsi do "léčebny" na východ, kde mu píchali injekce s bůhvíčím a vyhrožovali mu.
Na tom se zřejmě podílela doktorka psychiatrička, která tomu dala další rozměr.

Viděli jsme Babišova syna tak, jak v tom okamžiku byl...měl strach, byl přímo vyděšený, prožil něco, odkud neměl žádné východisko.
Tohle je taková moje malá noční můra - být zavřena na psychiatrii bez kontroly nějaké vyšší instance, kde mi mohou píchat cokoliv a změní moje vnímání reality, vystupování atp. Nikdo pak člověka nebere vážně, a pokud ho ještě "léčí" hodná paní doktorka...

Jaké injekce mladému píchali a proč?

To fakt nevidíte tu obludnost, která může být za tím vším?
Ne obludnost novinářů, ale celé politiky hodného strýčka, který to tu dá všechno do pořádku...myslím, že to má chapadla až kam...ani nechci vědět kde.

Pozastavovat se nad formou toho, jak výpověď novináři získali, se mi zdá zbytečný. Důležitý je, že se to odkrývá...a myslím, že to je jen začátek.
I když kdoví, Babišovi voliči skousnou všechno, co jejich modla vyprodukuje.

A být těmi dvěma novináři, asi o sebe budu mít strach...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.