| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"A buď máš neuvěřitelně hodné děti nebo prostě kecáš. Znám pár fakt klidných vstřícných hodných jedinců, co se vychovávali skoro sami, ale i na ty rodiče čas od času promluvili poněkud důrazněj"

Bourko, ja taky jako Zetko nedelim deti na hodne a zlobive. Jak uz jsem napsala, biti a rev absolutne nepraktikuju. Ono nez zacne clovek ovladat nekoho jineho, musi se naucit ovladat sam sebe. A souhlasim s tebou, neni to nic lehkyho, kdyz to mas furt kolem. Ale to dite je vnimave na chovani lidi kolem a reaguje , cili casto se chova daleko hur, kdyz vyciti, ze matka je na mrtvici (a opet, nepoucuju te tady, pisu jen svoje nazory).

Jsem popsala projekt sveho syna. To se musi "zazit" aby se videlo, co dela. No a nejstarsi dcera opet pracuje s rodici a skolami, kde jsou integrovane deti s diagnozami, personalem skol, vychovnych ustavu atd atd a napsala knihu, kterou tenhle personal atd nazyva "bibli", jak na deti s ADHD a autismem. (ja mam prostre fantasticky deti, to musim sama uznat). proctla kvanta vedeckych pojednani vyzkumu a a na zaklade toho "popularne vedecky" popisuje na ca 600 stranach, jak ty deti. Zadny z Tech kolektivu vedcu tam nema bod "placnout a netolerovat". Tu jeji knihu jsem korigovala, vydala ji ve vlastnim nakladatelstvi. Vselijake sve "instinktivni" reakce jsem si tam mohla "vedecky" podlozit.

Druha dcera je sefskurator pres vsechny okresni skoly v jednom meste v Rakousku. I ona pracuje s detmi s problemy a resi na skolach, prednasi na Univerzite pro budouci kuratory atd atd. Vsichni 3 maji krome sveho puvodniho VS vzdelani i diplom psychologa. Treti dcera je Dr. mikroneurobiologie - cili vselijake vedecke vyzkumy, tykajici se funkce mozku atd atd atd. svym sourozencum doporucuje. Vymenuji si napady ap. a ja jen tise jasam, jak mam fantasticky deti.


A opet - popisuju, nepoucuju.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.