| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marko, však jo, takhle podobně to řešíme, až na to, že do té fáze, že je lepší jít si zapřemýšlet, naše dítě nedošlo doteď~;), jasně, odvedla jsem ho do pokoje, zavřela jsem dveře, ale nezůstal tam, okamžitě vypálil ven a hysteráček pokračoval...když jsem jednou zkusila přidržet dveře, tak do nich začal mlátit a kopat a hrozilo vysklení dveří a hlavně jeho zranění, takže u nás bohužel time out nikdy nefungoval...občas zafungovalo ignorování, což vyžadovalo pevné nervy, protože kroužil celou dobu někde kolem nás a vztekal se...někdy pomohl až zákaz něčeho, ale někdy mu to taky bylo úplně jedno...někdy třeba nepomohlo upozornění, že když si rozházené věci neuklidí, tak tam ráno už nebudou...když tam ráno nebyly vzal si nějakou jinou hračku z těch, co tam ještě zbyly apod... ale bít ho za to rozhodně nebudu, i když to bylo a pořád občas je náročné...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.