| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zamyslela jsem se.....Dcera má 19 let, je v invalidním důchodu. Navštěvuje dvakrát týdně stacionář. Její postižení je na ní vidět na první pohled....Jak trávíme dny? Kromě stacionáře navštěvuje hudební kroužek jednou týdně, s organizací, která se zabývá trávením volného času lidí s postižením. Chodíme do obchodu, na procházky. Jezdíme do města, zrovna včera jsem ji vzala na vánoční trhy, které měly zahájení...Světýlka se jí líbily moc, vyfotila se s andělíčkama, kteří tam byly v kostýmech, byli nádherní....Na rozsvěcení stromu jsme nečekaly, utekly jsme před davy lidí....některým situacím se prostě vyhýbám....O víkendech jezdíme hodně na výlety, díky mému příteli, který se snaží, abychom někam vypadli. ( s přítelem trávíme pouze víkendy a svátky, bydlí jinde). S dcerou některé věci dělat jdou - výlety např. do zoo, na zříceniny, do různých parků, k vodě v létě atd. A některé věci dělat nejdou - kino, divadlo, atd. Co se týče chování lidí, tak většinou mám zkušenosti pozitivní....Pouští sami od sebe dceru sednout v mhd, prodavačky se usmívají a jako první namarkují koláč, kterého se dcera nemůže dočkat :) cestou domů potkáme paní, Romča ji popadne a chce jít zavěšená do ní, paní - slečna se usmívá a zajímá se o ni, povídame si.... To jsou fajn zkušenosti, ale já se cítím moc nejistě ...mám strach z budoucnosti....že onemocním, dojdou mi síly a co pak? Jaké máme zastání , my, pečující? odejde li dcera do nějakého zařízení, odejdou peníze s ní....A já zůstanu nemocná bez peněz v pronajatém bytě? Myslí vůbec někdo na takové situace? ~n~ Ps jsem rozvedená a ještě mám kromě dcery syna v pubertě....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.