| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zdravím. synovi je 9, lék užíval zhruba 2 a půl roku. diagnóza lehká forma PAS, ADHD. kolem 3. roku to bylo šílené, nemluvil, nerozuměl, nežvýkal, pobíhal... kolem 6. roku se všechno zlepšilo, přesto nám psycholožka doporučila navštívit psychiatra a nechat napsat něco na lepší soustředění, aby zbytečně kvůli své roztěkanosti nepodával ve škole horší výkony. ty 2 roky školy to fungovalo, poslední dobou se nám jeho chování nelíbilo. byl jak jekyll a hyde. bez prášku skákal, pobíhal, mluvil hlasitě, pořád jsme ho museli okřikovat. na prášku se tvářil, jako kdyby šel z pohřbu. smutný výraz, nic ho nebavilo, o nic nejevil zájem. ve škole vše v pořádku, prospívá na výbornou. rozhodli jsme se podávání léku ukončit. dnes jsem to nahlásila na kontrole u psychiatra. nebere to 14 dní a je v pohodě. živější, ale v pohodě. a hlavně od rána do večera stejný, bez výkyvů. bylo mi řečeno, že rodiče tomu nerozumí a dětem na základě svých emocí ubližují, že by o tom neměl rozhodovat rodič, ale OSPOD, protože stát děti chrání. musela jsem podepsat prohlášení, že synovi odmítám podávat lék, přestože znám všechna rizika a za čtvrt roku mám přijít s dotazníkem potvrzeným školou, jestli nedošlo ke změně chování, prospěchu atd. jsem z toho celá špatná. čekala jsem, že mi řekne ok, je to vaše dítě, vaše rozhodnutí... ale vyšla jsem z toho jako vyvrhel. má někdo právo určovat, jaké léky budou dítěti podávány, kromě rodiče?! děkuji všem za příspěvky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.