| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libiku, "Objednávání, přebírání, přendání z nosiče do normálního nádobí, vyhození termo krabiček, vytřídění odpadu, odnesení odpadu, uklizení, umytí talířů a příborů, úklid stolu po jídle, vyhození směsnéno odpadu, vymytí dřezu, čištění myčky."
to skoro všechno odpadne, pokud si nakrájím trochu zeleniny (3 minuty i s mytím zeleniny a nože a prkénka po jídle a jejich uložením zpět na místo, myčku nemáme), sním jogurt bez přendávání přímo z kelímku (otevření ledničky, otevření kelímku a mytí lžičky 28 vteřin celkem) a/nebo sýry obdobně. Odpad uložím kam patří za 3 vteřiny (mám v kuchyni), nastřádaný vynáším cestou do práce jednou za čas. To popisuji večeři, často jediné jídlo, které připravuji doma. Dcera postupuje obdobně když je doma, nijak si nepřekážíme - leda potřebujeme to prkénko obě najednou.

K snídani si někdy míchám vajíčka, to tedy zabere víc času - kromě otevření lednice ještě rozklepávání míchání vajec, osoleni, a pak mytí misky pánvičky měchačky. Rána mám "rychlá" a propočítaná, víc jak 7 minut to fakt není i vařením čaje. Dobu jídla nepočítám, to poslouchám souběžně zprávy na 24, ale jsou to cca 3 minuty. Během chladnutí vajíček a čaje sklidím z linky skleničku od večera a případně si připravím tříděný odpad ke dveřím, obléknu se. S tou snídaní a sprchou odcházím z domu 24 minut po doběhnutí z ranní meditace, bez snídaně 18 minut. Když chci, samozřejmě. Taky umím mít ráno na dvě hodiny ~;)

Pere pračka - vkládám a vyndavám poměrně rychle, programy používám asi tři tak to také není na dlouhé dumání... sušičku nepoužívám, takže věším a sbírám - ano, to je dobrá čtvrthodina obden. Mám pár kousků. (Když to bylo pro celou rodinu s malými dětmi, tak půl hodina denně v průměru to prádlo bylo, to je fakt, tehdy jsem i žehlila dost.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.