| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, za mě psychosomatika určitě funguje, to bych do bludů rozhodně nedávala, i když v TV proběhlo něco jiného, ale to už je o lidech...ale není tam "vždycky", "na všechny" a není tam rovnítko.
Vždycky :-) se ale vyplatí snaha tu možnou souvislost mezi nemocí fyzického těla a nepohodou v jiné rovině najít, často to tam je.
A za mě (a na mě) - čím větší odpor nebo silnou emoci u mě vyvolá to, co by "za tím" mohlo být (třeba slyšeno zvenčí), tím skutečnější a opravdovější ta příčina může být.

Letos jsem měla takový náročný rok, vím, že určitým způsobem jsem to aktivovala sama a snad i jakýsi důvod toho, co se dělo...přesto budu ráda, pokud už tyhle zkušenosti mé osobě stačily...
Ale ano, věřím, že ty věci všechny najednou tak, jak se mi děly, by mnohý "nedal", takže za mě je celkem pravdivé i rčení, že Pánbůh naloží člověku jen tolik, kolik unese...na mě to prostě platí...však už jsem smlouvala s "osudem", že víc už ne, že bych to už dál nedala :-)...

A jak jsem věřila na velkou svobodnou vůli, pak teď po tom všem si myslím, že jí tak mnoho nemáme...že jsme vázáni příčinou a následkem, přemírou emocí, lpěním, věcmi a vazbami, kterým dáváme důležitost atd, tím pádem se nám dějí určité "osudové" věci, prostě věci, které mají být nějakým způsobem prožity. Nějak...ale míra a doba těch zkušeností daná není, to záleží na nás.

Ale kdo ví, jak to je.
Čím víc náročných zkušeností mám, a že jsem jich prožila fakt hodně, tím víc musím říct, že si musím přiznat, že nevím nic moc :-).
Spoustu věcí jsem vyzkoušela a uzavřela jako nefunkční, ale spousta z toho prostě pro mě je, existuje, funguje.
Nevím objektivně, jak co je, uvědomuju si ale skrz sebe poměrně zřetelně relativnost určitých věcí, událostí, vidím různou váhu různých věcí, pozoruju, pozoruju víc i sebe jakoby z nadhledu, svoje pohnutky, prožitky... A tím čím dál míň hodnotím druhé, ale i sebe.
Vidím vázanost k lidí (i sebe) k něčemu pro ně (a pro mne) podstatnému...hledám souvislosti mezi vším, souvztahy. Bývají tam.
Je to celé ezoterické, nebo ne?
Co je vlastně ezoterika?

Pracujeme s Newtonovskou fyzikou a třeba tu Teslovskou a Einsteinovskou ještě moc nebereme.
Co teda kvantová fyzika, mechanika? Je to ezo nebo už se to vnímání posouvá?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.