| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bouřko,

a to, že rodiče vychovali tebe, se nepočítá?

Promiň, ale to mi přijde teda maximálně vydírací. Nebudeš mi hlídat děti, tak se nediv, když na stáří zůstaneš sám. A vlastně tím hlídáním "platíš" mně za to, co pro tebe udělali tvoji rodiče.

Nezlob se, ale to mi přijde úplně zvrácený.

Chápu, že nikdo nechce být ta generace, která posluhuje svým dětem i svým rodičům, ale jí se pomoci nedostalo, ale přece není nikde psáno, že si svoje starý rodiče nutně musíš vzít domů na dochování, to je jen na Tobě, jaký budeš mít podmínky a jak si to uděláš. A není ani nikde psáno, že s nimi musíš být v pravidelným kontaktu, když nechceš.

Pokud se k tobě chovali krutě, týrali tě a zneužívali, tak mi přijde logický vykašlat se na ně úplně. Pokud normálně fungovali, jen si dovolili dospělým dětem neposluhovat tak často, jak si to ty děti představovaly, tak mi od těch dětí přijde divný dupat nožkou (naopak mi přijde v pořádku, že se v případě nutnosti postarat se postaraj podle svých možností a ne podle představy toho seniora).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.