| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Mně osobně se to nelíbí, ale nikomu z vás neberu, že vám to nevadí, nebo naopak vyhovuje." To ale predpoklada, ze to tak je. Ja to ale nevidim. Nevidim ty kupy deti od rana do vecera prilepeny na monitoru (vzdyt se furt narika, kolik maji deti krouzku a najednou jenom hrajou na mobilu?), co hrajou jenom hry se skrekama. Ano vidim deti (a vsechny cestujici), jak cumej do krabicek v doprave. Coz mi pripada fajn, je to zuzitkovany cas. Rikas, ze vy jste byly tri deti, ale to v te dobe nebylo zas tak obvykle, ted je vicecetnych rodin mnohem vice a tim padem i rodinne interakce. Nikdy se rodice nevenovali detem tak jako v teto dobe.Deti pbjektivne mene
ven, pricinou vsak neni pritomnost elektroniky v domacnosti, ale rodicovske obavy. Ano zaznamenala jsem deti s poruchou reci, kdyz synove chodili do skolky, ale vzhledem k zamereni skolky tp byli rodiny spis beztelevizni a bezelektronicke.
" U sousedů chlapci nezvednou za celý den hlavu od displejů vyjma jídla a nedávno jsem viděla, že jeden z nich si i k obědu bral tablet. " to tam vazne cely den koukas? Mne takovehle tvrzeni prijdou dovazna
Pokud skole vadi, ze deti hraji o prestavkach, misto "socializace", proc to skola nezakaze? Prislo by mi smyslupne mit mobily zaple v hodinach a vyple oprestavce, ale casto je to naopak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.