| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

měla jsem jednu dobu taky pocit, že nezvládáme, protože naše starší bio kluky jsme zvládali v pohodě a tady to dlouho nešlo, klukovi bylo možná už deset, pořád bylo něco, co jsem brala jako naši prohru vzhledem k němu, jestli mu třeba neškodímr, jestli by to nešlo jinak a líp, a jednou jsem si ns to tak mezi řečí posteskla své bývalé kolegyni, učitelce, už důchodkyni, a ona mi na to řekla ať neblbnu, co prý bysme ještě chtěli, dali jsme mu přece dětství, na poslední chvilku. brali jsme si ho ve dvou letech, od narození byl v kojeňáku.
musím říct, že jsem si to do té doby ani neuvědomovala, moc mi to pomohlo a když jsem pak měla pocit, že bych něco měla dělat líp, na toto jsem si vždycky vzpomněla
jste na tom stejně, dali jste maximum, naučili jste ji žít ve společnosti, umí díky vám spoustu věcí, zažila lásku rodiny
jen to teď má těžký a potřebuje to vyřešit sama v sobě, pak bude zase dobře

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.