| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

a pokud jde o osobní názor učitele, myslím, že

- speciálně u ožehavých témat, jako je politika nebo kritika konkrétních lidí, by s ním měl být asi dost zdrženlivý
- u věcí, jako je literatura, asi nic nezkazí, když se o něm proflákne, že miluje třeba čínskou poezii

ale hlavně - speciálně učitel by měl být schopen velkého nadhledu a tolerance s tím, že on sice (soukromě) inklinuje k nějakému názoru, jako každý, ale neměl by dávat najevo jeho vyhraněnost a asi by v optimálním případě ani vyloženě vyhraněný být neměl, protože by si jako inteligentní člověk měl být vědom, že věci nejsou černobílé a jestliže já mám důvod být dejme tomu levičák, tak zase soused má svoje důvody být pravičák, a ty důvody jsou úplně stejně platné jako ty moje a můžu je dokonce uznávat (aniž by mě přesvědčily jako jeho).

A že soused kvůli jinému názoru není hajzl, se kterým se nebudu bavit, v horším případě mu budu ještě škodit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.