| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To, jak cenný (ve finančním smyslu) dárek komu dávám, se pro mě odvíjí nejen od mých vlastních finančních možností, ale určitým způsobem i od finanční situace obdarovaného. Vlastně je to snazší, když jsem v tomhle já ta "chudší" - tam jsem prostě omezená svým finančním limitem. Ale vůči těm, kde jsem ta "bohatší", je to pro mě někdy složité. Mám některé kamarádky, které mají tendenci udržovat potom podobnou hodnotu dárku (ne, že bych to od nich snad čekala já, ale prostě jsou tak nastavené samy od sebe a zúzkostňuje je, když nemůžou oplácet stejně) a ty bych výrazně drahým dárkem přivedla do rozpaků. takže tam jsem třeba spoluorganizovala nějaké to složení se na dárek, kde už třeba nebylo vidět, kdo na něj dal víc.
A naopak u těch, které tuhle úzkost v sobě nemají, jsem spíš ráda, že jim můžu dopřát něco, co si samy nepořídí.
Jen teda pro mě není snadné tohle od sebe rozeznat :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.