| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já (za sebe, jak si to uděláš Ty, je samozřejmě Tvoje věc) bych asi v těch 10 nepovažovala za nutný kontaktovat maminku kvůli občasný dvouhodinový návštěvě, ale už jsem kontaktovala v případě, že se děcka začala pravidelně slézat u jednoho z nich, který mělo volný barák (rodiče v práci), jestli to těm rodičům nevadí.

Trochu v pozadí bylo moje vlastní přesvědčení, že když k někomu chodím na návštěvu, tak bych měl občas pozvat i já jeho, a mně se nechtělo náš byt takto otevřít.

Kvůli přespání bych teda ale kontaktovala určitě a kvůli pravidelnějším návštěvám taky (to by nemuselo být pokaždé, jen bych se rámcově zeptala, jestli je to OK)

Za mě nevidím problém, že by mě "nebavilo" se s těma maminkama domluvit, vždyť je to otázka 5 minut nebo jedné esemesky?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.