| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anexo, když nemám peníze, tak jezdím do Chorvatska do soukromí, ubytování na netu podle tvých možností lze najít snadno. Teda já tam jezdím, ikdyž bych měla na dražší dovolenou, ale mě to takto maximálně vyhovuje. Cesta autem, když je plné, je podle mne nejvýhodnější jak finančně, tak co do pohodlí. Ale chápu, že málokdo si troufne odřídit to sám (pokud teda mluvíme o samoživitelce). Ale za jídlo v Chorvatsku platím stejně jako tady - nakupuju v hypermarketech základní suroviny a vařím si v apartmánu - mě to vyhovuje, protože děti jedí každý něco jiného, máme bezlepkovku a za oběd je mi líto dát 2 tisíce v restauraci, to dáme třeba jen párkrát. V Itálii je to v podstatě stejné, jen ty restaurace a jídlo mi přijdou dostupnější (pizza na ulici a tak), ale to asi podle toho, kde se člověk zrovna pohybuje.
Ceny za apartmány jsou velmi podobné těm v Čechách, takže vlastně navíc je jen ta cesta a to se dá.
No a ještě dřív jsme jezdili do kempů pod stan nebo jsme spali, kde se dalo :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.